فروش عکس

 
  شما می توانیدکد اثرو تعداد هریک از آثار مورد علاقه خود را همراه شماره تلفن  به آدرس ایمیل یا شماره همراهی که در پایین همین متن قید شده ارسال نمایید .آثاربا شاسی طی 10 روز کاری و آثاری که با قاب همراه باشند ظرف 15 روز به آدرس مورد نظر شما ارسال می شود. این روش به شما امکان میدهد تا به دوستان و آشنایان و یا شرکای تجاری خود هدایایی تقدیم نمایید و آنها را غافل گیر کنید. 
هدیه دادن آثار :درصورتی که تمایل به هدیه دادن آثار دارید قابلیت افزودن متن مورد نظر شما به تصویر امکان ویژه ای است که در اختیار شما است تا هدیه خود را به یادبودی ماندگار تبدیل کنید.
هدیه به عروس دامادها :دربین ما ایرانیان مرسوم است که هرگاه زندگی جدید تشکیل می شود اقوام خویشان و دوستان و نزدیکان  هدایایی تهیه و به دیدن زوج جوان می روند ولی گرفتاری های کاری گاهی فرصت این محبت رابه ما نمی دهد شما می توانید شعر یا متن مورد علاقه خود را برای ما ارسال کنید تا اثری به دلخواه شما تنظیم و به آدرس مورد نظر شما ارسال و زوج جوان را شاد کند .
تبلیغات:در هر شغلی که هستید تبلیغات عنصر جدا نشدنی کار شما است تصور کنید مشتریان بالفعل یا بلقوه شما آثاری روی دیوار اتاق خواب یا پذیرایی و یا محل کار خود داشته باشند. که  آرم یا شعار تبلیغاتی شرکت یا موسسه شما در کنار این اثر رخ می نمایاند.پر واضح است چنین هدیه ای ضمن آنکه بسیار ارزشمند است در به یاد ماندن نام تجاری شما تاثیر شگرفی خواد داشت و در جهت گسترش برند شما بسیار موثر خواهد بود. پیشنهاد می کنم این فرصت ویژه را از دست ندهید.

   تماس با ما            ثبت سفارش          همراه :09151235011            ایمیل :alavizadh51@gmail.com
 
 
 
       تابلو عکس به صورت شاسی  20-16- 8 میلیمتر در                        اندازه های:   70*100      50*70        40*60 
                   قاب عکس در اندازه های:70*100   50*70    40*60 با طرح ها و رنگهای مختلف و اندازه حاشیه های متفاوت که بسته به سفارش شما تامین می گردد.
 
 
تهیه  قاب های رومیزی در طرح ها و رنگ های مختلف بسته به نظر و سلیقه شما مقدور است.درصورتی که عکس ها را با قاب رومیزی خواستید ابتدا تماس بگیرید تا تصاویرِ نمونه های موجودبرایتا ارسال و پس از انتخاب سفارش انجام گردد. 
توجه
توجه به کد عکس ها توجه کنید هم حروف و هم عدد.
 
 
کد عکس:T 101 
 
 
 
روی تصاویر کلیک کنید و به صفحه مربوط به همان موضوع واردشوید.